| 1mist3r a întrebat:

Bunaaa TPU...am o mica problema, sunt in clasa a VIII-a si sa fiu sincer, nu prea am prieteni, adica, teoretic nu amlaughing dar...mai multi se tin dupa mine eu fiind Primu cica la "bataie" dar nu sunt violent.laughing, Decii de aici incepe problema, mai am cativa "prieteni", care, ori le e ciuda, ori nu stiu ce au, ma injura chestii, gesturi de copii mici, ma poriclesc, prima data la o abatere din asta, nu ii lasam in pace, dar acum, nu stiu poate am crescutstraight face, dar acum, daca cineva ma injura, ma poreclesc, sau chiar imi zic de parinti ii las in pace, sau nah ei fug dar daca ii prind nu le fac nica, nu stiu dcstraight face si acum si-au luat lumea in cap si ma poreclesc cam desc (cred ca din invidie)mereu incepe un coleg, Fiindca ii place de o fata ce ei ii place de minelaughing si ma porecleste, si il prind dar, nu-l bat nu-i fac nimic si nu stiu dc, ei bine cateodata tot ii mai pedepsesclaughing. r nu stiu ce sa mai fac, adica ei tot nu se opresc si nu vreau sa.fiu violentda. O inteles CNV ce am zis mai sus? Plls FUNDA!

3 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Lasa-i frate in pake daca sunt asa, asa sa ramna ''descotorestete''de ei si fa-ti alti prieteni, prieteni adevarati nu fac asa cum zici mai sus.Si daca tot zici ca esti ''big broather" ardele una in moaca.

| dragoshellu a răspuns:

Pai lasa-i in pace, ca asa tot lor o sa le fie mai mare oftika crede-ma

| 1mist3r explică:

Scuze pentru greseli dar sunt cam somnorosstraight face