| MsD a întrebat:

Am o problema! M-am intilnit citeva zile cu un baiat pe care l-am indragit foarte mult! Am inceput sa tin la el! ne-am despartit avind o problema! Acum el ma uraste, dar eu il iubesc! Cum sa fac ca sa fiu cu el? V-a rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| cevacumva a răspuns:

Asta e depinde din ce cauza v-ati desp,,,incerca sa-l faci gelos si nul mai cauta lasa-l sati simta lipsa,ca apoi daca tine si el la tine,, cu siguranta te va cauta,,,,, diana.camy82 idu daca vr sa vb mai multe
kiss

2 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Pei depinde ce fel de problema
Daca e o problema la felul in care arati
Inseamna ca nu ai place de tine si trebuie sa-l lasi in pace
Dar nu prea stiu cum sa te ajut pentru ca nu stiu ce fel de probelma ai
Daca vrei ati las id meu si vorbim mai mult
laura_babyms93
pup

| mady007 a răspuns:

Mergi la el si ii zici ca nu suporti sa te urasc asa si ii ceri scuze. apoi ii zici ca ai inceput sa tii la el mai ca la un prieten si doresty sa mai va da-ti o sansa. daca el nu vrea ii spui ca macar amici iar dupa o perioada sunt sigura ca el te va intrebare daca iti mai doresty sa incepi o relatie cu elbig grinhappy