| mceele a întrebat:

Am o problema maine incepe scoala si sunt intr-o dilema nu stiu ce sa fac.Anul trecut am stat cu o fata in banca m-am inteles foarte bine si ne-am ajutat ne-am vorbit ca anul asta sa stam iar impreuna. Dar anul asta s-a bagat o fata ca vrea ea sa stea cu mine si a vb cu fosta mea colega ca ea sta cu mine si colega sa stea cu altcineva.Pentru ca respectiva ca re s-a bagat nu are cu cine sa stea voi ce c redeti? ar trebui sa stau cu ea dim mila sau sa stau cu cvealalta dupa cum am stabilit anul trecut.Mentionez ca colega cu care am stat anul trecut nu mi-a mai raspuns dupa faza asta, oare s-a suparat? heeeelllp dau fundoi lecui mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Salut!

Pai gandeste-te cu ce fata te intelegi mai binethinking poate fii dificil dar poate e mai bine sa o alegi pe cea cu care ai mai stat pentru ca deja va cunoasteti.De altfel nu cred ca a sta din "mila"e bine spus... poate fata chiar nu are cu cine sta si esti ultima ei speranta broken heart. glumeam. ti-am zis tot tu decizi. Dar mai puteti sta toate 4, 2 in fata si 2 in spate si ai rezolvat problemabig grin

paaa

1 răspuns:
| tina28 a răspuns:

Mai bine stai cu cine ai stat si anul trecut asa nu iti pierzi o prietena vechi si cea de anul asta o sa isi gaseasca p altcineva cu care sa stea in banc... spre ex cu cine a sta si anul trecut. maine mergi si cereti scuze si ii sp ca a fost o neintelegere si ca tu vrei ca sa stai cu ea in banca si daca iti este pretena buna at te va intelege, in caz contrar sunt sigura ca gasest tu cu cine sa stai si ai vazut si cum era ea, multa bafta