| alexandra9love a întrebat:

Am o problema mare si as vrea sa ma ajutati. Acum cateva zile mam combinat cu un baiat din scoala cu mine, ma inteleg bine cu el si il iubesc foarte mult. El a fost inainte cu o alta fata, tot din scoala. Ea a plans pentru despartirea lor si e foarte suparata pe mine. Insa acest baiat nu vrea sa mai auda de ea, iar un coleg deal fetei mi-a spus ca le-am stricat relatia. Ar trebui sa ma simt vinovata? Sunt oare personajul negativ in poveste? Dati-mi o solutie, eu tin mult la acest baiat si nu vreau sa ne despartim. Ce sa fac? sad

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca voi va "iubiti", atunci nu trebuie sa te simti cu nimic vinovata.

| MskDesign a răspuns:

Amore Amore Amore
La varsta voastra va indragostiti si de tastatura de la pc, dupa prima secunda in care ati inceput sa tastati.
laughing

| smartlollipop a răspuns:

Nu te desparti de el, el a ales cu cine vrea sa ramana, nu este vina ta. Si daca e suparata pe tine, inseamna ca e geloasa si foaaarte ofticata laughing. Ramai cu el, fato happy. Distreaza-te ca nu ai stricat tu nimic happy

| On3St4r a răspuns:

Să înveți să scrii, eventual.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Daca baiatul te-a intrebat daca vreti sa fiti impreuna, atunci cu siguranta vre4a sa se indeparteze de acea fata. Tu nu ai nici o vina. Tine-l tare!happy

| gyna90 a răspuns:

Stai asa! Esti cu el de cateva zile si il iubesti foarte mult? Ai mai mult de 10-12 ani?

| alexandra9love explică (pentru gyna90):

Eu ma inteleg de mult cu acest baiat si acum ceva timp m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna