| DanielaJustMe a întrebat:

Am o problema maresad. Trebuie sa strang o suma mare (MARE) de bani pana la Craciun si nu stiu cum. Dau funda si ce mai vreti voi dar ajutati-ma cu o idee va rog frumos!

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cea mai buna cale cred ca ar fi sa-ti cauti un joob bine platit sau chiar mai multe dar e cam extenuant

| DanielaJustMe explică (pentru vάĝàвøήτ):

Iti dai seama ca sunt un copil de 11 ani?! doamneeee da si tu o idee care sa o pot pune in aplicare la varsta de 11 ani.

| vάĝàвøήτ a răspuns (pentru DanielaJustMe):

Pai u nu ai specificat varsta talaughing la ani tai cere`i la mamicutsa si la buniicutsa ta banii=)

| TurnOn a răspuns:

laughing vai dany ce rautzica esti! nu stie cati ani ai! si ti-a venit ideea!