| Luximina a întrebat:

Am o problema straight face... transpir foarte repede straight face. si nu pot purta haine colorate vara si nici iarna straight face. am folosit foarte multe produse crying dar nu au avut nici un rezultat si este si foarte stanjenitor sa apar transpirata si mai ales sa se vada crying ma puteti ajuta?straight face fetele big grin

2 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Buna Luximina si eu a, aceeasi problema ca tine si ai drepate e groaznicsad nu pot sa port decat negru alb si anumite noante de galben.
dar iti pot da un sfat care la mine nu pot sa spun ca a functionat inh totalitate dar cat de cat.
imcearca sa mananci mai nesarat pentru unele organizme ca ale noastre de ex sarea in exces provoaca transpiratia
alteceva nu stiu poate doar sa mergi la o farmacie sau la doctor si sa spui problema ta poate iti da niste pastie
baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,foloseste drysol, scrie si pe internet.la mine a mers 100%. trebuie sa-l incerci neaparat, nu o sa-ti para rau.