| PisyKiss a întrebat:

Am o problema uriasa! Sunt impreuna de 1 an cu un baiat.Am observat ca ma place de cand a inceput sa ma apere. Apoi a scris la status o poezie de dragoste si a pus in paranteza numele meu. Apoi l-am intebat daca ma plc si a spus ca da si a doua zi m-a intrebat si el pe mine si i-am spus ca da. Dar chiar daca suntem impreunael nu prea vb cu mine(doar pe mess) si problema este ca si prietena mea cea mai buna il plc si el vb mai mult cu ea decat cu mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| D3aThAng3l a răspuns:

Simplu incearca tu sa vorbesti cu el
sunt sigur ca el ar vrea asta

4 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Poi vorbeste mai mult cu el si fa-l sa aiba mai multa incredere in tine decat in prietena ta

| EmilyWasHere a răspuns:

Stai putin, sunteti impreuna sau nu? Ca eu tot nu inteleg...

| OANA_4976 a răspuns:

Fa-l sa gaseasca la tine ce nu gaseste la prietena ta.iar eu nu stiu cum o poti numi pe fata aia prietena ta? daca vorbeste mai mult ca tine cu prietenul tau nu e prietena ta

| Theo_8727 a răspuns:

Pai daca tu il placi eu zic sa'i zici ca sentimentul e reciproc si eventual intrebi daca si el simte sigur acelasi lucru. Daca el chiar simte o sa te intrebe daca vrei sa fiti impreuna, daca nu asta e. oh go on raised eyebrows