| Anna04 a întrebat:

Am o probleme cam greu de inteles. E un baiat care ma place. Mie nu imi place de el, dar imi place ca el ma place.Nu am mai vorbit de vreo luna si nu sunt sigura ca el ma mai place. Cum sa aflu ce simnte fara sa par o disperata? Daca imi place ca ma place inseamna ca il iubesc? Ar trebui sa stau cu el?

4 răspunsuri:
| Qweell a răspuns:

Draga Ana te asigur ca raspunsul difera de la baiat la baiat sau de la varsta la varsta dar totusii iti spun ca ar trebui sa va gasiti un moment singuri in care sa discutatii sa glumiti si la un moent dat printre alte intrebari sa il intrebi clar si direct ca celelalte intrebari :
-Iti mai place de mone puppy dog eyes

| Mali_3462 a răspuns:

Probabil ca daca iti place ca te place simti o mica atractie pentru el. Cred ca daca o sa stai mai mult cu el o sa fii atrasa mai mult si poate chiar veti fi impreuna. happy

| manda a răspuns:

Daca te place nu inseamna ca si u il plaki e cu totu diferit si nu stiu incearca sa intri si u in vorba cu el dar daca tea placut nu cred ca s-a stins acea flacarahappy

| spk a răspuns:

Esti la liceu cumva?laughing