| iancucristina a întrebat:

Am o relatie de 2 luni cu un baiat mai mic ca mine cu 4 ani(eu am 18 ani si el are 14 ani), si tin mult la el si el la minelove struck
Ne-am gandit sa le spunem parintilor de relatia noastra dar nu stim cumstraight face
Noi stam pe aceeasi strada, parintii se cunosc intre ei, si nu gasim nici o modalitate pentru a le spunesad. Ne este putin teama si de reactia lor:-s.
Ps:credeti ca vor avea ceva de obiectat daca vor afla?sad
Are ceva daca el este mai mic ca mine?
Voi ce ne sfatuiti sa facem sa le spunem parintilor s-au sa mai asteptam? ce ati face voi daca a-ti fi in locu meu? am nevoie de sfaturi:d
Fara raspunsuri in bataie de jochappy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Esti pe dracu pedofil cand ai 18 si el are 14...hai ma ce dracu
2 ) eu le-as zice direct
Pana la urma daca tii cu adevarat la persoana aia atunci ce iti mai pasa de parerea celor din jur?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu esti pedofila dar nu e mare diferenta de varsta, ar trebui sa mai astepti pana cand el ar avea 18 ani dar no, daca merge bine iesiti fara sa treceti limita in relatie. Cand el ajunge major le spuneti parintilor dar cine stie ca se pot intampla multe pana atunci.

| mgtow a răspuns (pentru Apache):

De ce imi dai reply? Daca ti-ai dat cu opinia e pentru ea ca pe mine nu ma intereseaza ce ii zici.

| Apache a răspuns (pentru mgtow):

Pentru ca prima idee erau un reply adresat tie.iar a doua parte ...imi era lene sa scriu 2 comentarii

| Apache a răspuns (pentru mgtow):

Esti pe dracu pedofil cand ai 18 si el are 14...hai ma ce dracu
2 ) eu le-as zice direct
Pana la urma daca tii cu adevarat la persoana aia atunci ce iti mai pasa de parerea celor din jur?