| mykolla a întrebat:

Am o relatie la distanta, cum credeti va merge?

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu va merge oh go on

stiu cum e

| Zaika_7941 a răspuns:

O relatie am si eu la distanta, si a mers timp de 2 ani (facem in august), pentru ca avem incredere si ne iubim... sper sa mearga inca multi ani incolo si iti doresc si tie asta! Te-am pupat!

| Zaika_7941 a răspuns:

Pe an ne vedem doar de 2 ori, adica vine iarna si vara si sade cite 1 luna maxim 2...

| Zaika_7941 a răspuns:

Eu aveam 16 cind am inceput relatia cu prietenul meu, iar acum am 18, stiam ca ne vom vedea destul de rar insa nu vroia sa ma despart de el si acum nu regret deloc... vorbeste cu ea, intrab-o daca e hotarita sa faca lucrul acesta, daca te iubeste iti va fi alaturi...

| Yoana a răspuns:

Asta depinde de sentimentele voastre. Daca va iubiti cu singuranta o sa mearga. trebuie sa aveti incredere unul in altul si sa va iubitiwinking

| mykolla explică:

Zaika,dar va vedeti cit de des?

| mykolla explică:

Si daca ve spun ca ea abia 18 face in octombrie? sa pot sa am cetatenie romana m-as duce la ea fara nis o problema,dar din pacate nu am acte, incredere unu in altu avem, doar ca ma gindeasc ca ea la virsta ei poate inca nu stie cei asta ceva serios. Voi cum credeti?

| mykolla explică:

Zaika,ai skype?