| Andree_9374 a întrebat:

Am o sora are 13 ani, credeti ca o lasa sa intre in club? da funda pentru cele mai explicite raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| pitiqtsa a răspuns:

Sigur ca nu! in primult rand sti km sunt paznici aia fratee nesuferiti raustraight face iti zic eu ca nu o va lasa sa intrewinkingsi in al 2 rand cred ca nu ar fi bine pentru sora tha e prea mica pentru a se duke in club doar daca nu vrei ca peste un an sa o vezi fumand injurand sh kiulandthinking las'o sa se duka de la varsta asta dar nu cred ca e bine pentru eastraight face acum km crezi thu ca e mai bine pana la urma nu e mare lucru nu?hee hee

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Da binenteles, insotita de un major(adult)winking.

| Iuliana_5129 a răspuns:

Nu draga nu o va lasa in club...

| Viktor_7257 a răspuns:

Stii ca e ilegal nu? (Trebuia sa o spun)

In principiu nu prea! Depinde de unde sunteti, ce fel de club e (normal, de fite etc.) si cat de "vigilenti" sunt paznicii.

Daca vreti sa mergeti impreuna cel mai simplu fel de a afla este de a intra tu mai intai si sa intrebi daca se poate (daca tu ai trecut prin majorat) sau sa vorbesti cu prietenii care cunosc cluburi in care intra si minorii.

P.S. Daca e un club XXX, mai asteapta 5 ani pana cand poate intra! big grin

| Andree_9374 explică:

E vorba de clubul sky.big grinbig grin