| aиdяaaa●• a întrebat:

Am observat ca majoritatea baietilor sunt atrasi de fetele slabe(nu foarte slabe, incat sa le zboare vantul, numai ca n-au colacei, celulita, vergeturi etc.)Daca as fi fost baiat sigur m-as fii simtit atrasa de o fata care sa nu aiba "defectele"(nu e cuvantul potrivit, dar acesta mi-a venit in minte)de mai sushappyDeci pe voi, baieti, ce fel de fete va atrag mai mult:cele slabute sau putin mai plinute?(Vreau raspunsuri cat mai sincere)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu vreau o fata grasa. Asta e clar. Insa cateva kilograme in plus nu sunt o problema. In primul rand eu ma uit de la gat in sus. Asta conteaza cel mai mult la mine. Prefer o fata firava de obicei pentru ca pentru mine ar insemna mai mult sensibilitatea. Dar nu e o problema daca fata e un pic plinuta. Daca stie sa se faca placuta si gandeste corect e foarte bine.

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Nici prea grasutza nici prea slabutza pentru ca multor fete le sta bine mai grasutze altora mai slabutze si genul ficaruia conteaza mie imi plac si mereu am sa caut o fata slabutza blonda cu ochi albastri mai ales ochi:X

| IonelG a răspuns:

La început, logic ca îmi plac fetele slăbuțe, dar dacă descopăr ca o fata sa zicem un pic grăsuța are un suflet bun și o inima dulce, atunci ma pot atașa și de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint extrem de politicos si deci le aleg pe toate.