| DenisseDulshe96 a întrebat:

Am ochii destul de obositi, dar nu vreau sa merg laoftalmolog...am auzit de niste picaturi(visine) sunt bune...au efect? fundita

Răspuns Câştigător
| YonutZ_7643 a răspuns:

Ahaa si vecinul meu are aceeasi probleme cu ochii, a facut un control oftalmologic si cam o data la 3 luni ii pune picaturi in ochi,, de ce sa te mint nici lui nu-i place, dar e foarte important deoarece defectiunile de vedere se amplifica daca nu sunt temperate la varsta adolescentei. Iar mai tarziu vei suferi din cauza asta. Bye bye happy

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt bune pentru ochi obositi dar poate fi o afectiune a ochilor ce necesita efectuarea unui control oftalmologic, eventual ochelari.

| Rebecca a răspuns:

Da. visine sunt chiar bune. Iti limpezesc ochii repede.

| nana a răspuns:

Salut DenisseDulshe96. Picaturile Visine sunt bune pentru curatarea retinei si foarte putin pentru ochi obositi. Tu ai nevoie de un consult la medic, pentru ca retina ta nu secreta lichidul necesar pentru a da lumina si stralucire retinei. Poti pune seara la culcare comprese cäldute din ceai de musetel sau galbenele, dar asta nu rezolva decat pe moment. Trebuie consult medical. Sanatate. Pup.
nana

| Akid a răspuns:

Da sunt fff bune
am avut prieteni care foloseau
winking
dar mai bine du-te la oftalmolog
pentru ca nu se stie ce poti avea

parerea mea