| killeru22 a întrebat:

Am pe facebook o pagina cu 7 likes :I si vreau sa ii aduc mai multe dar cum?\
Funda

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intri pe alte pagini iar la comenturi pui link-ul de la pagina ta si scrii ceva interesant acolo si cui o sa-i placa pagina ta o sa-ti dea like. Bafta!

| emag a răspuns:

Si da pagina sa dam si noi likewinking

| Alexaaandraaa a răspuns:

1. Roaga prietenii sa iti dea like

2. Trebuie sa ai multi admini care sunt foarte activi

3. Organizezi jocuri, concursuri, etc

4. Participi la jocurile organizate de alte pagini, unde premiul este publicitatea.

5. Trebuie sa ai poze cat mai originale.

6. Posteaza linkul-ul paginii tale pe profilul tau

7. Roaga paginile sa iti faca publicitate

Sper ca te-am ajutat :*

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună!
1)Trimite link-ul prietenilor și rogă-i și pe ei să facă la fel cu prietenii lor.
2)Roagă paginile mai mari și mai active să îți facă publciitate.[dacă scrii în descrierea paginii că nu face publicitate, mai bine nu încerca]
3)Fii activ pe ea[postează jocuri, concursuri etc.]
4)Lasă link-ul poate, te voi ajuta cu câteva likes.
Succes!

| killeru22 explică:

Dar asa o sa stearga aia de la pagina comentariul.

| killeru22 explică:

Dar nu merge sa pun linkul

| killeru22 explică:

Nu merge linkul dar cautati poze funny si are poza de profil trollface.