| deea1919 a întrebat:

Am postat inceputul unei carti pe wattpad si am nevoie de niste sfaturi. Cum pot avea mai multi cititori? Asta e inceputul cartii: www.wattpad.com/story/27356036-liceul-varcolacilor. Vreo parere?

1 răspuns:
| Adfgshg a răspuns:

Pai pentru a "face rost" de mai multi cititori poti sa iti rogi prietenii sa le spuna prietenilor lor, si daca pe ei ii vor incanta o sa vezi ca cititorii o sa vina de niciunde. Sper sa ai succes cu povestea, mie una imi place si o sa continui sa citest si urmatoarele capitole!