| danukck a întrebat:

Am postat o intrebare si mi s`a postat pe jumatate?straight facedc? si faceaty si misto dejeaba de mine x(. offsad.rautaciosilor.x(. ce vina am eu k nu s`a postat toata intrebareawaiting.raised eyebrows.straight face.:-l.sadcrying((cryingcrying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai si ce vina avem noi? Cred ca fiecare a dat un raspuns pe masura intrebarii tale...

HepHap
| HepHap a răspuns:

Sincer, la cum scrii, ma mir ca ti-a aparut si jumatate de intrebare. E prea tolerant robotelul, eu ti-o stergeam cu totul...

- nu sunt permise prescurtari de tipul "k", "dk", "nu stiu", etc...

- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...

| sorin a răspuns:

Poti sa traduci?laughing

| Bloo2 a răspuns:

Sincer...folosesti excesiv emoticoanele astea.big grin

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Cati ani ai? ai fost la scoala? sti sa scrii? daca folosesti "happy,sad,crying"de atatea ori te simti mai bine? ai baut lapte de dimineata sau din cauza asta scrii asa?

| blondutzata a răspuns:

Sy da se poate intampla

| Chuck a răspuns:

Esti o varza de cameraman. Nu stii sa filmezi. laughing

| masly_8217 a răspuns:

Aoleu! invata sa scrii! cred ca asta ar trebui sa fie cel mai trist pentru tine crying

| Username1 a răspuns:

Dupa ce inveti sa scrii o sa poti sa postezi toata intrebareawinking
si mai usor cu emoticoanele