| Geo_4096 a întrebat:

Am primit niste pantofi si sunt de piele si sunt numarul 39 iar eu port 40. Nu ma indur sa-i dau altcuiva pentru ca imi plac prea mult! Piciorul imi intra in ei, dar ma strange putin in fata la degete pentru ca am facut nod la picioare:-s. Ce as putea sa le fac ca sa se mai lase?

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Ca sa se mai lase da-i cu otet pe margini,in locul in care te strange,si intinde-i putin,apoi ia-ti o pereche de sosete grose, si mergi cu ei prin casa, se vor mai lasa.
bye

| andreea145 a răspuns:

Ai putea sa pui ca altcineva sa ii largeasca.