| StefaniaNeagu a întrebat:

Buna prieteni! Am o " problemuta " laughing Am o pereche de pantofi care imi sunt putin mici, ma strang putin! Cum sa fac sa " se lase " daca e corecy spus? Imi intra piciorul in ei, dar ma strang! Si imi sunt extrem de dragi! Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| BriannaBonjour a răspuns:

Pai poti sa umbli mult cu ei prin casa pana se largesc laughing))))winking (o spun din experienta propie ).

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La reparatii incaltaminte au calapod pe care pot sa tii largeasca.
Merge si cu purtatul prin casa si, ca sa ai rezultate, pune putin spirt sanitar (ca sa ii inmoaie) in locurile unde te strang.

| Anitnerolf a răspuns:

Poarta-i undeva, chiar daca vei `suferi` din cauza bataturilor(daca spui ca-ti sunt asa de dragi, vei face si asta), numai asa se vor mai lasa. Nu este suficient doar sa te plimbi putin cu ei prin casa.