| TheLittleButterfly a întrebat:

Am primit o pereche de blugi simpli de culoarea neagra cadou si mai am inca una care are niste detalii in partea de sus, asa ca vreau sa modific perechea primita. Aveti niste idei? Ma gandeam sa-i tai si sa cumpar o bucata de dantela neagra care va veni sub, dar astept si alte pareri happy Nu vreau sa fie nici chiar foarte taiati

2 răspunsuri:
| lorelore a răspuns:

Te-ai gandit bine...dar eu as mai cumpara si nisjte pietricele mici si sa fac un mode de ex pe partea buzunarelor din spate sau fata sau pe partea picioruli stang sau drept vertical sau orizintal depinde cum iti place tie...in caz ca ai niste curele cu pitricele si tot felul de modele in in caz ca nu iti mai trebuie acele curele ia pietricelele de pe ele si fa un model interesant la blugi.bafta!

| TheLittleButterfly explică (pentru lorelore):

Multumesc de idee :* Sper ca nu ii voi strica laughing