| Villy0po a întrebat:

Asa pe mess de aproape 1 an, ne dam web si chestii d`astea doar ca nu e nimic clar intre noi sigh adica nici ca stau ca ea dar nici ca nu stau si m`am saturat de "jocul" asta vreau sa stiu o data da sau nu.si mai am o problema ea a mai srutat baieti. eu nu am mai sarutat nici`o fata blushing nu imie frica numai ca eu am asa un "plan" in minte as vrea ca primul` sarut sa fie intr-un loc special si cu o fata care nici ea nu a mai sarutat pe nimeni :d

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Uite ca exista baieti care conteaza si pentru ei primul sarut, la fel cum pentru noi fetele conteaza prima noapte de amor.
Atunci ar trebui sa cauti o fata care chiar nu a mai sarutat pe nimeni.De ce tocmai cu aceasta cu care tot vorbesti pe mess de un an de zile? Frumos si jocul asta dintre voihappy

| Phutui a răspuns:

Pai cauta la 1-4 de alea care nu au mai sarutatlaughing

| BlackHorse a răspuns:

Asa... si spune-mi si mie cu ce te putem ajuta daca fata aia nu respecta "planul" tau? Nici macar nu ai pus vreo intrebare, deci nu inteleg ce ai vrut sa faci publicand asta.

| Dek a răspuns:

Acelasi lucru sa intamplt si cu minewinking Daca fata a mai sarutat pe altii nu-i nimica are cine sa te indrume!
Asa a fost azi pentru mine n-am mai sarutat nici o fata da azi am facut-o cu fata pe care o iubesc si in momentul in care o sa vi se atinga buzele nu o sati mai pese de nimicwinking!
Parerea mea?
Baftahappy!

| Adela2 a răspuns:

Bunahappy In primul rand nu inteleg care-i intrebarea de fapt? In al doilea rand nu ai specificat daca aceasta fata este "aproape" ma refer din oras si daca o cunosti indeajuns si nu am inteles daca o placi cu adevarat sau nu, insa daca simti ceva pentru ea si ea la randul ei pentru tine, primul sarut nu ar trebui sa te ingrijoreze din moment ce ea te place sunt sigura ca te va intelege si daca a mai sarutat baieti cu siguranta ca te va "ajuta" intr-un fel iar in privinta locului "special" cu siguranta ca il vei gasi foarte usor si vei prinde momentul potrivit. Succes happy

| Villy0po explică:

Eu am mai pus intrebarea la o categorie si apoi am dat copy pase ai am pus`o si aici dar nu s-a copiat toata.ea este din Matasari si eu din TGg-jiu.ea chiar mi-a spus ca ma place dar eu nu stiu ce sa zic nu am vazut-o niciodata face to face

| Andytzu a răspuns:

Pai intreab-o fata in fata pentru a da cartzile pe fata