| Sexanonimus11 a întrebat:

Am sesizat ca a inceput sa mi placa de un coleg din clasa cu mine...el Nu are treaba cu mine ...ma cauta doar pentru teme, iar eu nu prea i le dau... Oricum pe zi ce trece simt ca-l iubesc si mai mult.El nici nu ma baga in seama...v-am zis, doar pentru teme ..si am aflat ca are o iubita de trei luni
P: S :la vara o sa ma mut undeva prin zona pe langa el... Oricum asta nu va schimba nimic... Chiar il vreau sfaturi? Sa l cuceresc? Sa aibe ochi pentru mine? Apropo, nu s o terminata din aia obsedata, dar il vreauuu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa incepi sa vorbesti cu el. Din ce am inteles el nu prea vorbeste cu tine, deci s-ar putea ca atunci cand ii descoperi adevarata personalitate sa nu iti mai placa asa mult de el. Poate e doar un baiat pe care il placi pe moment si sentimentele vor disparea repede. Eu acu iti dau sfatul sa faci ce simti.

1 răspuns:
| Munteanu_Cristina_1997 a răspuns:

Fii tu însăţi! De cele mai multe ori băieţii simt când o femeie le acordă mai multă atenţie. Poate şi el ştie de sentimentele tale şi de aceea nu îţi dă curs, dacă nu vei mai da semne poate îşi va dori să i le mai dai şi atunci te va căuta. Băieţilor le place să li se acorde atenţie dar le place mai mult când sunt ignoraţi şi trebuie să câştige atenţia. Dacă nu se întâmplă nimic atunci e clar că e implicat serios în relaţia lui. Oricum ar fi, băieţi sunt nenumăraţi big grin
Baftă :*