| vegeta a întrebat:

Salut sunt la un curs de calificare de la inceputul luni decembrie si acolo sunt coleg cu o fata cu, care ma cunosteam foarte putin cu ea mai demult si mie imi place de ea stie, stie si ea treaba asta am incercat sa o cuceresc dar nu reusesc ba mai mult de atat am aflat ca ea are si prieten (iubit) eu in momentul de fata ma inteleg bine cu ea, este ca si cum as fi amic din ceea ce am incercat eu sa o fac sa o cuceresc! Este foarte greu mai ales ca are si iubit dar totusi incercarea moarte nu are... ce imi recomandati pentru a face ca sa o cuceresc ca sa o fac sa ma placa si ea pe mine?

3 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Sa fii direct si hotarat. Sa fii mai barbatbca iubitul ei

| vegeta explică (pentru Eduard196):

Argumenteazami te rog mai mult cand spui hotarat si direct la ce anume te referi? si mai barbat! big grin Am intles in mare ce vrei sa, spui dar te vad pe tine ca ai mai multa experienta fata de mine si de aceea as vrea sa imi explici mai bine cum sta treaba gen! happy

| Eduard196 a răspuns (pentru vegeta):

Adica fara frica.
Tine postura corpului dreapta si mergi mandru, priveste oamenii in ochi, mai ales fetele, pana isi muta ei privirea, sa spui direct ce ai de spus fara frica de faptul ca celalalt o sa reactioneze iar daca reactioneaza sa nu te dai inapoi,