| Adryana98 a întrebat:

Am si eu doua intrebari: Connect-R are iubita? Dar Gusttavo Lima? funda.

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cine-s aia?

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

De ce? vrei sa te dai la ei?smug

| Adryana98 explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Cum vrei sa ma dau frate la ei? ma intreb uneori daca unii gandesc inainte sa spuna ceva dar cred ca m-am inselat.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru Adryana98):

Tu ai gandit cand ai pus intrebare ratat-o? raised eyebrows Get a life!

| Adryana98 explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Daca o astfel de intrebare e ciudata una de aceea in care o fata de 10 ani s-a masturbat si a intrebat daca i se intampla ceva nu este ciudata? Hai sa terminam discutia ca mi se pare inutila. Este problema ta daca ti se pare ca o astfel de intrebare este ciudata. Nu mai am chef de cearta. Mi se pare ca viata este prea scurta pentru certuri. Oricum mersi pentru secundele alea care ti le-ai consumat ca sa-mi scrii ceva la intrebare chiar daca nu mi-ai dat raspuns.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru Adryana98):

Whatever you say.Anyway...get a life!batting eyelashes Stii, nu iti foloseste cu nimic daca ei au sau nu iubite. Sunt doar niste simple vedete. Crezi ca pe ei ii intereseaza daca ai tu iubit? No way! no talking Ar trebui sa incetati sa va mai pese atat de vedetele astea. Unele chiar exagerati. Nu ne dau vedetele sa mancam si cand avem necazuri nu ei vin la noi stii? Anyway...nu-mi pasa, e viata ta. Ti-am dat doar un sfat pe care daca vrei sa il iei in considerare e ok, daca nu, I don`t fuckin` care. Peace!

| 96SeB96 a răspuns:

Connect-R este casatorit iar Gusttavo Lima nu are prietena happy
funda?

| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Connect-R nu are dar are Gusttavo Lima. Funda?

| cristinna0918 a răspuns (pentru AndreeaAnghel2411):

@GeorgianaDrumen Daca nu stii mai bine nu mai raspunziwinkingConnect-R este cu Diana de cativa ani buni, o poti vedea si in videoclipul melodiei Burning love happy

| GermanDianaAlexandra a răspuns:

Connect-R are iubita! Pe Diana Georgescu! La Gusttavo ala nu stiu. (SORRY)

| putsa a răspuns:

Moartea stie ce ma intrebi pe mine laughing)).

| Adryana98 explică (pentru putsa):

Tu te-am intrebat special pe tine. am intrebat pentru toti. cine vrea raspunde cine nu vrea nu raspunde. asa ca pliscu' inchis.

| Mirelllaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Asta e iubita lui Connect-r, Iar Gusttavo Lima nu are :)