| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de mare ajutor... e un baiat si pe fiecare seara vb dar noi ne iubim dar este ceva de genul o relatie la distanta si mai este un baiat sta cu mine la tara si vrea sa fie cu mine dar il iubesc mai mult pe celalalt ce ar trebui sa faccrying? FunDa

Răspuns Câştigător
| Deny93 a răspuns:

Poi eu zic sa stai cu cine iti spune inima...adika dac u il ubesti mai mult pe cel cu care ai relatie la distanta e ok...nu te despartii de el doar pentru poate crezi ca aceasta nu va merge pentru ca sunte-ti la distante mari. pup sh sper ca te-am ajuta un pic:*:*

2 răspunsuri:
| TwEEty_9286 a răspuns:

Pai incearca sa gandesti cu inima nu cu creierul, incearca atunci cand esti linistita si inima iti va spune cea mai buna alegere, dar daca tu nu-l iubesti pe acel baiat de la tara nu fi cu el, pentru ca baietii mai sunt.pa pa*

| Maryna_1397 a răspuns:

Inima este o tradatoare.E o lupta intre inima si minte.Ascultati mintea nu inima.Inima te poate conduce pe un drum gresit asa cum am zis si inainte:e tradatoare.