| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste nume pentru un album pe facebook. idei? sunt poze cu mine,doar. nu vreau ceva banal si simplu ca: " eu" sau "me,myself and i". vreau ceva original,creativ, care sa uimeasca pe toata lumea. dau funda. sugestii?

4 răspunsuri:
| TinaDoll2022 a răspuns:

Am I or my shadow?
My shadow and me

| NipponGaDaisuki a răspuns:

thinking poate "I live while I'm young!" sau "I write my life" anyway..in acest moment chiar nu mai stiu, sper ca ti-a ajutat la ceva laughing :*

| ilovemynikon a răspuns:

Tot ceva gen me, muself and i e. laughing dar mersi ca ai incercat.

| francygon a răspuns:

Poti incercca :
-> We are young! ( cu alte caractere la inceput si sfarsit de ex ~~ Fac ce vreau, e lumea mea!
->Sunt liber/a sa aleg
->It's original, Yes, It's my smile!
->It's my life!
Sper ca te-am ajutat!
Succes!