| anonim_4396 a întrebat:

ce as putea sa ii fac cadou prietenului meu cand sarbatorim un an de cand suntem impreuna...ideea ar fi ca nu vreau sa cumpar ceva, as prefera ceva facut de mine dar chiar nu am nici o idee! Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Nu stiu eu voiam anul acesta sa ii fac cadou un tricou personalizat...ca sa fie mai... special. Poti face un filmulet sau sa ii dai un cd cu melodiile lui preferate... daca e romantic poti sa ii scrii o poezie si sa ii pregatesti un picnic ceva... facut de tine... poti face un fel de mapa cu poze de-ale voastre si scris...amintiri...lucruri de astea.sunt multe lucruri dragute ce poti sa le facitongue

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Fa-i un masaj... cu ulei special (poate chiar afrodisiac). Poti sa-i oferi un CD cu muzica voastra preferata (cu poza voastra imprimata pe el), insotit de o felicitare pe care sa o confectionezi singura.
Sa aveti parte de cat mai multe aniversari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un filmulet pe www.onetruemedia.com sau un desen;;) apoi poti sa ii daruiesti cateva flori.

Te poti inspira de aici http://www.handmadeart.ro/.

Bafta si bybye

| beatrice_8123 a răspuns:

O seara cu un film romantic si niste popcorn...sau fai un clip pe youtube...si daca nu sp simplu cat de mult il iubesti si iti doresti sa fii k el si chestii de genul.succes...si la multi ani... pup