| cristal_7578 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.si pentru fetebig grin... ce cadouri ati prefera de valentine`s day sau ce cadou i`as putea face prietenului? pentru ca eu nu am nici o idee...cat mai multe pareri vreau.:*:*:*mersi

5 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Mai bine sa n`ai! laughing
Ce tot atata cadou si formalitati?
In loc te gandesti "Ce sa-i iau?". mai bine te duce gandul la "Ce sa`mi iau?" laughing

| Derpina204 a răspuns:

hee hee Un medalion ( O inima ce se rupe in 2 ) O jumatate la tine, una la el :X

| Derpina204 a răspuns:

hee hee Un medalion ( O inima ce se rupe in 2 ) O jumatate la tine , una la el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa ma invite intr-un loc unde de obicei nu merge ca nu este genul lui dar al meu da si acolo sa ma invite sa dansam desi el nu danseaza ca cica nu e genul luirolling on the floorbig grinsi un trandafir ar mergethinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa-i trimit linkul cu intrebarea poate se prindehee heerolling on the floor))