| chavalier22 a întrebat:

Am si eu o intrebare credeti in fantome? fiti sinceri

8 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu

| LoL a răspuns:

Da cred exista...

| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
Un singur cuvant:NU!
Bye!

| Ananas2 a răspuns:

Inainte nu credeam dar acum nu stiu ce sa mai zic.
eram in baie la scoala. in timpul orei. nu era nimeni pe hol si se auzeau pasi si tipete. clasa de langa baie era goala si sus nu era nimeni.
si alta chestie. e un spital parasit in care se aud numai tipete si plans de copil. si pe perete scrie ajuta-ma mami[cu sange]... am vazut cu ochii mei :-

Răspuns utilizator avertizat
| κλάους a răspuns:

Da...cred!

| Rose123 a răspuns:

Eu da, cred. am vazut multe filmulete si dovezi. uitati unu chiar convingator : http://www.crimetime.ro/......video.html (P.S: sa citit si povestea de mai jos)

| CASsY_6727 a răspuns:

Sincer cred in fantome dar nu cred ca leasi spune asa cred ca mai degraba leasi spune suflete care inca nu siau gasit linistea.pentru ca ...ganditiva putin daca sa zicem ca cineva este omorat sufletul ala nu are liniste pana ce nu il vede pe faptas pedepsit.Si in plus mie mi sau intamplat mai multe ...si de aceea tind sa cred ca exista:-d