| Denissuka a întrebat:

Hey TPU.ce faceti? am o intrebare putin ciudata laughing credeti in fantome? acuma, fara misto, sincer ..ati avut vreo intamplare mai ciudata sau ati vazut vreodata ceva paranormal? imi spuneti povestea voastra aici, va rog? PS: as vrea sa fiti sinceri, daca mintiti nu catigati nimic. astept raspunsuri :*

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Nu pot baga mana-n foc si sa afirm ca exista spirite, insa am avut parte de multe intamplari bizare si inexplicabile. Daca doresti, iti pot da detalii printr-un mesaj.

| Denissuka explică (pentru thegatekeeper):

Sigur ca da, chiar te rog!
scuze, dar pana azi nu am mai intrat pe Tpu.astept mesajul tau

| sublime89 a răspuns:

Nu am patit niciodata nimic paranormal. Tot timpul doar de la altii am auzit povesti de genul. Iar cand auzi doar asa de la altcineva nu e tocmai indicat sa-l si crezi pe cuvant. Oamenii mai mint, mai inventeaza, isi aduc aminte mai putin clar ce s-a intamplat, se mai inseala etc. Mai ales ca de obicei e tot timpul noapte, intuneric, iar ochii si mintea ne cam tradeaza atunci. Pana nu se vor aduce dovezi clare despre existenta fantomelor sau a altor evenimente paranormale, nu avem motive prea intemeiate sa credem. Dar bineinteles, trebuie investigata problema.

| RuxandraBianca a răspuns:

Ei...daca ti-as povesti ar incepe dragutii si civilizatii de atei sa ma injure si sa ma faca mincinoasa.
da, exista fantome. mai bine zis spirite. sunt foarte reale. tatal meu si unchiul meu au avut parte de intamplari "paranormale". nu stiu de ce, dar presimt ca si eu o sa trec prin asa ceva.
o zi faina happy

| Denissuka explică (pentru RuxandraBianca):

Sunt si eu fata. vrei sa vorbim in privat? happy iti dau id sau facebook. te rog, poti sa imi povesteti cu incredere..stiu ca multi isi bat joc si chestii, dar eu nu.ce spui happy?

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Denissuka):

Sigur. da-mi id in privat

| Denissuka explică (pentru RuxandraBianca):

Ti-am dat un mesaj cu id-ul happy sper ca s-a trimis

| andreiiiukuuu a răspuns:

Fantome nu sunt sigur ca exista ce vezi la televizor iti dai seama ca sunt trucaje! Dar sincer exista o biserica din moldova mai exact intr-un sat de pe langa orasul Suceava unde de fiecare data cand se citesc moliftele sfantului vasile adica pe 1 ianuarie se trezeste cate o persoana la intamplare sa urle sau sa faca pe nebunu(incearca sa strice linistea si intreruperea rugaciunii)! Deci eu unu am ramas masca! Dar nu stiu daca a fost ceva un spirit/fantome etc.