| Dragan_Vlad_Gabriel_1995 a întrebat:

eu nu am avut primul sarut si nu stiu cand si ce sa fac. Adica cum stiu ca fata vrea sa fie sarutata pentru ca am ieșit cu ea si am vazut ca imi tot zâmbește, se joacă cu parul sau am citit o chestie si ea sta picior peste picior cu cel de sus intreptat spre mine si vreau sa o sarut dar nu stiu momentul potrivit si ce sa fac.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

1. La sfarsitul unei intalniri, de preferat intr-un loc cat de cat liber/linistit.

2. O intrebi daca poti. Da, poate sa fie un turn off dar poate si sa aprecieze... Ideea e sa-i dai timp sa te respinga, nu sa asaltezi lumea laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Jucatul cu parul poate fi un tic al fetei. Problema cu picioarele este ceva nerelevant.
Momentul cand sa o saruti? Vine de la sine, daca va apropiati unul de altul. Vezi ca n-am zis fizic sau psihic.

| wolfves a răspuns:

Eu stau mereu picior peste picior, inseamna ca imi place de toata lumea? Nu. Poate asa se simte comod sa stea, eu nu prea pot sta altfel.
Cu parul, poate doar asa face ea de obicei.
O faci cand o simti si daca stii ca si ea tine la tine si sunteti destul de apropiati.