| AdyAdrian5 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin stupida:
sa-mi pun pe facebook numele meu din certificat(Ghemulet) sau porecla,Mark, sau un alt nume de genu
?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Lasa-l naibii de Facebook.Sunt atatea lucruri utile pe net incat nici nu se merita sa ne batem capul cu aceasta platforma de socializare care nu stie sa ne tina datele personale la loc sigur.

| loveM a răspuns:

Pune-ti ce nume vrei tu oricum nu cred ca intereseaza pe nimeni lucrul asta.

| Pozitivciik a răspuns:

Bai frate pune ce vreai tu oricum fetele nu se uita dupa numewinking

| 456deea a răspuns:

Mark...dar ghemulet la nume sau invers

| Samir_Dinu_1982 a răspuns:

Intri la profilul tau, dupa langa nume iti apare un creion, dai pe el si iti apare tipul numelui dai porecla si scrii acolo porecla pe care o vrei Bafta