| Annonnim_1450 a întrebat:

si vreau raspuns cat mai repede posibil va rog frumos. straight face
Imi place foarte mult de un baiat...si chiar nu stiu cum sa ii spun asta, de fapt nici nu vreau sa ii spun doar sa isi dea seama de asta, incerc tot timpu' sa ma bag cat mai mult in seama cu el... dar nimic.si el nu da nici macar un semn ca m'ar placea.
Am nevoie urgenta de un sfat, ma simt foarte prost straight face.
Ce sa fac?
Prietenele imi spun sa ii spun direct, dar nu pot oh go on...

3 răspunsuri:
| maryusuy a răspuns:

Am si eu aceeasi problema... dar cu o fata. Pai incearca sa faci ce le place baietilor mai mult. Incearca sa vorbesti frumos cu el sa arati ca esti desteapta (daca nu esti desteapta baietii te folosesc doar) incearca sa fi tu insuti happy.

| me_3408 a răspuns:

Apropiete de el, razi la glumele lui oricat de neamuzante ar fi ele laughing, si pur si simplu fii o companie placuta

| Annonnim_1450 explică:

Ma puteti ajuta sau nu? straight face