| Annonnim_1450 a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta. am nevoie urgenta de sfat, dau si funda :*...si vreau raspuns cat mai repede posibil va rog frumos.

Imi place foarte mult de un baiat...si chiar nu stiu cum sa ii spun asta, de fapt nici nu vreau sa ii spun doar sa isi dea seama de asta, incerc tot timpu' sa ma bag cat mai mult in seama cu el... dar nimic.si el nu da nici macar un semn ca m'ar placea.

Am nevoie urgenta de un sfat, ma simt foarte prost.

Ce sa fac?

Prietenele imi spun sa ii spun direct, dar nu pot...straight face

Răspuns Câştigător
| bibicu0552 a răspuns:

Nu e nevoie sa te duci direct la el sa ii spui,, ma te plac uh ma placi?„ Provoaca-ti prietenii la o tura de adevar sau provocare prinre care sa joace si el si una dintre prietenele cele mai bune care sa-l provace pe el sa spuna daca te place sau nu (puneti conditia de la inceputul jocului catoate raspunsurile sa fie sincere)(si sa joace persoane pe care le cunoaste pentru ca o sa se rusineze cand va trebui sa recunoasca)Succes sa spuna,„da„