| Raul01 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare si as prefera sa raspunda fetele. Marti este ziua unei prietene foarte bune cu care ma inteleg foarte bine, eu fiind baiat. M-am hotarat sa ii fac o cana personalizata termosensibila (atunci cand pui un lichid fierbinte apare poza) si vreau sa pun 2 poze pe acea cana: una cu un logo foarte fain facut care incurajeaza "Be happy" si a doua poza este un pic problematica...sa pun o poza cu mine si cu ea sau o poza doar cu ea? Alta problema ar fi aceea ca pozele pe care eu le am cu noi doi sunt mai mult puse pe verticala deci ar iesi cam inghesuite pe cana, in schimb cea cu ea singura este perfecta pentru formatul canei. Ce ma sfatuiti?

6 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Ar trebui sa-i pui pe cana o poza cu ea si sa-i mai dai un magnet de frigider cu poza ta.Eu asa am primit si mi-a palcut foarte mult

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Poza cu voi 2 o poti decupa happy si sa o pui pe cana. doar cu ea ...nu prea are farmec zic eu

| Iuli_9028 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc o cana cu poza cu aman2. apoi e alegerea ta totusi.:*

| Vanity a răspuns:

Cu amandoi, asa o sa-si aduca aminte cum aratati voi, voinicii laughing, parerea mea.

| andoradu92 a răspuns:

Poti comanda online si iti va veni cana prin posta. Plata o vei face cand primesti coletul.

Ai aici una dintre firme care se ocupa cu asa ceva: https://www.facebook.com/Imprimari.Personalizate

Uite si aici un video cum functioneaza cana: http://www.youtube.com/watch?v=nz-cfXHiEko

| Monyka_3701 a răspuns:

Pai poti sa intorci poza cu un program.si apoi poate fi pusa ...si apropo buna ideee...sa pui poza cu amandoi