| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea sa va cer parerea voastra in legatura cu cadoul pe care-l l-am ales iubitului meu. mai mult as vrea ca baietii sa-mi raspunda si sa-mi spuna daca ar vrea sa primeasca ei asa ceva.

deci am facut comanda la o cana termosensibila peronalizata adica atunci cand e lichid cald/fierbinte in cana apare o poza cu mine si un text "Bongiorno, si numele lui" si un brelog in forma de desfacator de bere si xu textul pe la La multi ani. iar pe langa astea m-am gandit si la un tort in forma de masina.

am ales cana pentru ca el bea in fiecare dimineata cafea, brelogul l-am ales pentru ca merge des cu baietii la o bere la un meci una alta deale baietilor, iar tortul pentru ca isi indrageste foarte mult masina.

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

E super! O cana de acest gen i-am facut si eu cadou la un moment dat prietenului meu si un tort in forma de homer simpson(pentru ca el e pasionat de desene animate, nu de masinilaughing ) si a fost super incantat. Eu zic ca o sa ii placa. Cana ii aduce zilnic aminte de tine, brelocul la fel si e si util, iar tortul e cea dulce si haios(nu banalul tort rotund si alb cu mesajul la multi ani). Eventual ai grija ca tortul sa fie sub forma masinii lui preferate sau a unei masini dintr-un film, ceva haios sau super luxos. Bafta!

| adelynaa a răspuns (pentru Oana92):

Multumesc pentru sfat, ma gandeam sa-i fac tortul in forma masinii lui iar placutele de inmatriculare sa-i de la masina lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

thumbs up exceptionale, sa faci asta numai daca o meritawinking sti tu la ce ma refer ca esti fata isteata

| adelynaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, da merita pentru a facut multe pentru mine si mereu este alaturi de mine happy

| Garsonfane1979 a răspuns:

Cana merge, tortul merge daca are pana in 14-15 ani si brelocul scoate-l pentru ca ar fi stupid sa ii dai un breloc cadouhee hee) cum ar fi sa vina el la ziua ta cu o agrfa cadou?

| loverboy111 a răspuns:

Dar de ce in limbi straine(bongiorno)? Cana e un cadou bun. Tortul zic ca e de prost gust daca e in forma de masina.si brelocu mai bine il lasi de o parte. In loc sa fie in forma de masina i-ai umu normal pe care sa scrie ceva de genul: LA MULTI ANI IUBITULE. Nu prea ne pasa noia de cadouri oricum. Cel putin mie. Pentru mine iubita mea e un cadou si nu imi mai trebuie altceva. big grin

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Mie imi plac, cadourile happy Le consider niste cadouri foarte dragute. Faza cu Bongiorno merge la fix. O limba straina la ceva dragut nu strica niciodata. si tortul incearca sa il faci mai amuzant. ai vazut imaginile acelea cu derp si derpina de pe fb..la asa ceva ma gandeam eu. fata lui derp si un text amuzant. La Multi Ani Iubitului Tau.