| BarbaraBarbie a întrebat:

Am si eu o problema cand ma duc in cluburi. ma duc in club si in cea mai mare parte stau pe scaun... as vrea sa stiu cum as putea sa invat cateva miscari pentru ca, cand ma mai duc in club vreau sa dansez nu sa stau jos sa-mi fie rusine ca nu stiu dansa. Un tutorial ceva daca exista?

Răspuns Câştigător
| TheDifference a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dcaa_8qPs34 uite aici... exista si partea a 2a

sau http://www.youtube.com/user/HowcastArtsRec/videos?sort=p&view=0

mai mult videoclipuri pe canalul acesta, dar nu trebuie sa respecti anumite miscari, dansezi dupa cum simti muzica, freestyle :)))