| 12Afasa2 a întrebat:

Am si eu o problema.
La un meci de handbal am cazul cu genunchiul de jos. Faza e ca pe jos era bitum. M-am spalat imediat, am dezinfectat cu apa oxigenata si m-am pansat cu baneocin. A facut coja, dar din coaja curge o zeama alba...si vreau sa stiu ce e. Lovitura este putin mai jos de genunchi... Ce pot facE?

3 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Acea ''zeama alba'' ma tem sa nu fie infectie dar eu nu's doctor si nu stiu sa spun nimic cu precizie.

| 12Afasa2 explică:

Merci:*

| HopeAndDream a răspuns:

Acea "zeama alba" este de la dezinfectant. Ce poti tu sa faci este sa astepti sa se puna coaja mai bine. lasa sa curga acea"zeama" pentru a se dezinfecta cat mai bine