| valy a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am cumparat la mana a 2 un samsung ip-p3 16 gb am cablu de date, dar nu am cd de instalare si nici nu reusesc sa gasesc pe internet.persoana respectiva mi-a spus ca se gasesc pe internet pe kappa.ro dar nu am gasit nimic.ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Site-ul nu stiu ce are, dar uite alt link de download. http://download.famouswhy.com/samsung_pc_studio/

Iti instaleaza si driverele necesare. :).
Daca intampini probleme, PM.

2 răspunsuri:
| valy explică:

Ma scuzati ca nu am scris si de ce am nevoie.am nevoie de un driver care sa il instalez sa imi poata permite conexiunea cu pc-ul

| TzaCaNeL a răspuns:

Gasesti pe site-ul oficial Samsung softul cu drivere cu tot.