| dianamocanu a întrebat:

Am si eu o problemastraight face:nici eu si nici prietenul meu nu stim sa sarutam cu limba si mereu ne incurcam desi exersam mai mereu.
Ce putem face pentru a reusi sa invatam sa sarutam avand in vedere ca nici unul din noi nu stie sa sarutelaughing. Cum sa ne miscam limbile? ce trebuie facut dupa ce ni s-au atins limbile?straight face.
Am nevoie de sfaturi de la voilove struck si fara raspunsuri in bataie de jochappy

Răspuns Câştigător
| Gabrielaaaa a răspuns:

Pur si simplu sa mai va concentrati pe asta.O sa vina totul de la sine! Si dupa vi s-au atins le miscati in continuare si apoi iar, nu cred ca poate fi explicat in cuvinte! Cum am mai spus totul vine de la sine! Nu trebuie sa fi expert in ''arta sarutului''ci doar sa o faci din dragoste!

2 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Da limbi pe chelie, e mai usor asa.

| mady34 a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine, va inclinati usor capetele, si apoi incepeti! in primul rand trebuie sa fiti cat mai relaxati amandoi si sa nu stati incordati!