| gamershell a întrebat:

Am si eu o problema pe facebook imi tot apar linkuri pe wall fara sa le postez eu crying(((((((((((((( Dau funda
Imi tot apare ceva cu iphone

Răspuns Câştigător
| Grefă a răspuns:

Ai dat like sau prietenie la ceva cu iphone? Poate la profil, ai selectat ceva cu iphone, deexemplu daca la muzica selectezi ca iti place sa zicem Akon, o sa iti apara pe wall stiri despre Akon.

Dai sterge post sau ignora iPhone. Daca dai stergere post o sa iti apara daca nu mai vrei niciodata sa posteze iPhone pe wall.

1 răspuns:
| gamershell explică:

Multumesc grefa happy