| danielahopes a întrebat:

Am si eu o mica problema la facebook. Cand imi actualizez starea pe cont, nu mai apare la prieteni, decat daca etichetez cativa prieteni le apar lor, in rest nu apare si nu stiu ce s-a intamplat! Si cu o poza am patit la fel, am postat o poza pe wall si nu a vazu-o nimeni thinking Pentru ca nu mai apare la prieteni ce postez eu, nici poze, nici cand actulizez starea[pe wall]. Ma puteti ajuta?!:d

1 răspuns:
| Niggar a răspuns:

Intra la setari de confidentialitate si trebuie sa ai bifat acolo sa fie PUBLIC! Ca la tine poate e bifat altceva si de aia nu vede poza sau ce postezi! bafta happy