| Pirvu_Dany_1999 a întrebat:

Am spart geamul de la baie cu 2 prieteni, ne jucam și unul a împins ușa mai tare și am spart-o, plus ca era din sticla și când vine fratele prietenului meu nu știm ce sa zicem când ajunge acasă și vede ușa sparta.

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Poti spune adevarul ca va jucati si ca nu a ti vrut, poti spune ca a fost curent in casa si s-a trantit usa mai tare dar nu va crede probabil deci mai bine spune ti cum a fost. Asta e se intampla nu e asa grav