| joker_4416 a întrebat:

Am tot auzit de serialul Gossip Girl si multe colege de ale mele il urmaresc/ urmareau. Cand si unde se difuzeaza daca mai este? Merita urmarit? Cam despre ce este vorba asa in mare?

Răspuns Câştigător
| Icey_4856 a răspuns:

Se difuzeaza duminica la protv dar au ajuns deja la sezonul 3. Il poti vedea si pe net.

Mi-e mi-a placut desi nu l-am vazut chiar pe tot. Un serial despre adolescenti bogatitongue

2 răspunsuri:
| Rheea a răspuns:

Pai poti sa-l urmaresti si online pe www.peteava.ro!

Vizionare placuta:)

| joker_4416 explică:

Multumesc Rheea. sper sa nu te superi ca nu ti-am dat funda:X
dar macar. ti-am dat un vot Folositor
am sa ma uit chiar.:-p