| SecretLady91523 a întrebat:

Am trecut de curand printr-o situatie aiurea si mi-a fost mult mai usor sa trec prin ea pentru ca am avut persoane langa mine care m-au ascultat si ajutat. Daca aveti o problema si aveti nevoie de un sfat sau pur si simplu simtiti nevoia sa vorbiti...sunt aici.big grin Id-ul meu:storyofagirll13 ti puuup :*

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

O iniţiativă foarte frumoasă din partea ta, de apreciat!

| Mangustă a răspuns:

Daca m-ai putea scapa prin minute de irascibilitate si de faptul ca nu ma pot controla in momentele care apar brusc si fara nici un rost, atunci zau ca te-as plati. Dar vorbind cu cineva despre probleme nu se rezolva absolut nimic, nici macar pe plan propriu sentimental.

| SecretLady91523 explică (pentru Mangustă):

Te referi la atacurile de panica? Si eu sufar de acelasi lucru... Stiu cat de oribil e, si mai ales cat de greu. Si crede-ma, sa vorbesti deschis cu cineva despre asta... Ajuta mult. Take care:*