| alexaalbu a întrebat:

Am uitat ceva sf. valentin cade o data cu ziua indragostitilor si in ce zi de saptamana si ce luna? va rog cine imi zice primul primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

14 februarie [14. 02] si anul aceasta pica lunihappy adica lunea asta happy

6 răspunsuri:
| Cristiana1906 a răspuns:

Sfantul Valentin este acelasi cu ziua indragostitilor...cade in 14 februarie love struck

| pisi1793 a răspuns:

E luna asta.luni e sf valentin.si la noi e pe 24

| MissFashionPrincess a răspuns:

14 Februarie

| OanaSall a răspuns:

Pai, Sf. Valentin e de ziua îndrăgostiților, și cade pe 14 februarie, lunea care vine. funditabatting eyelashes

| IIOverII a răspuns:

14 februarie

| camilia1 a răspuns:

Ziua indragostitilor sau Valentine's Day este pe 14 februarie. Dragobetele, varianta romaneasca a zilei indragostitilor este pe 24 februarie.