| rubertzel a întrebat:

Am un bal maine de halloween si ma costumez in Zombi, dar la concursul de Mister Halloween voi fi intrebat de ce am ales sa fiu imbracat in zombi. Care ar fi cele mai potrivite raspunsuri?

Dau fundita pentru cel mai creativ raspuns dar urgent va rog

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

"acest costum oglindeste calitatile mele"

spune ca era cel mai ieftin.ca ti l-a dat maica-ta.ca l-ai gasit pe sarma la vecinu'.
nu stiu. tu de ce ai ales sa fii imbracat in zombiiii?

1 răspuns:
| Rio4cwalk a răspuns:

Pt ca sunt un obsedat de calculator si ma joc numai jocuri de astea cu ZOMBI laughing)