| Ionut500 a întrebat:

Am un calculator de vreo 3 ani. Si acum un timp nu am avut antivirus si intr-o seara am bagat nod32. Si dupa ce l-am instalat m-ia aparut sa-l restartez l-am restartat si cand sa aprins nu se mai vedea nimic pe desktop, deci se vedea tema care am pus-o dar my computer, yahoo, jocurile nu se mai vedea niciuna. Imi spuneti ce pot sa-i fac.

Răspuns Câştigător
| firefoxy a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar poate la tine nu e chiar asa grav.Mie imi aparea negru si un mesaj care spunea ca e o problema cu calculatoru.Am aflat ca era de la placa de baza si a trebuit sa imi iau un calculator nou.Incearca totusi sa chemi un specialist ca sa iti spuna ce s-a intamplat.

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Clik dreapta desktop; selecteza aranjare pictograme dupa, siin fereastra ce se deschide pui vazut la; afisare pictograme pe spatiul de lucru.

| Ionut500 explică:

Nu pot sa dau click dreapa nu imi apare nmq decat tema. nici bara de start nici nu pot sa dau refresh