| kakarotssj a întrebat:

Am un fel de disconfort la apendicita care merge spre testiculul drept si spre picior, la picior am o senzatie de amorteala, slabire, nu mia amortit pot sa merg fara probleme, oare trebuie sa fiu operat de apendicita? Deci nu ma doare e u durere ff mica, dar e o senzatie de discomfort

1 răspuns:
| Kassandra1408 a răspuns:

Un medic iti poate da un raspuns sigur - e posibil sa te fi lovit si sa ai un nerv amortit, sau poate ti-ai intins un musichi, poate te-a tras curentul la... E o problema delicata si decat sa se agraveze, mai bine vezi ce ai acum. In caz ca e apendicita, poti lua antibiotice daca e in primele stadii. Stai linistit si asculta sfatul medicului.