| Maramaramara a întrebat:

Am un Nokia lumia 900 si am wireless si la mine si la bunica mea, aseara mi l-am cumparat si mergea sa mi-l conectez nu trebuie parola e wifi fara parola la amble, si acum nu ma mai lasa se incarca si apoi zice ca nu se poate conecta ceva de genul, am resetat telefonul si degeaba, imi puteti da sfaruti va rog mult, multumesc!

1 răspuns:
| mykydutza08 a răspuns:

In functie de ce retea folosesti mergi la un centru si roga-i pe cei de acolo sa iti faca setarile, poate ai schimbat ceva din greseala, decat sa ii incurci setarile cel mai bine mergi la cineva specialist. Funda happy