| SaȘha_7030 a întrebat:

Am un prieten de ceva vreme insista sa ne sarutam ia-m zis ca da ce sa fac?

3 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Baga-i limba-n gat sa se inece! happy glm ...pai tu ai spus "da" dar nu l-ai sarutatlaughing. ce poti sa faci este sa-l saruti cand esti tu pregatita!

| madyxo a răspuns:

''ori suntem golani, ori nu?''

saruta'l! poate ti se pare aiurea acum. dar o sa iti placa dupa ce incerci.si o sa vrei tot mai mlt.

Peace:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' draq' te'a pus sa'i zici ca dalaughing. spune'i ca te'ai razgandith si ca ai iubit acum. fundita?love struck